Niezawodny partner

Dostarczamy drewno dla energetyki i przemysłu

Firma MULTON SP. Z O.O. powstała w odpowiedzi na wymagania rynku oczekującego od dostawców profesjonalizmu, fachowej wiedzy i doświadczenia.
Jesteśmy firmą handlową z kilkuletnim stażem.
Nasza firma zajmuje się pozyskiwaniem i zakupem zrębki drzewnej i drewna na cele energetyczne jak i dla zakładów przemysłu celulozowego.
Zapewniamy swoim Klientom rzetelność i profesjonalne podejście do transakcji.

Firma Multon Sp. z o.o. zajmuje się dostawami drewna

    dla energetyki: biomasa (zrębki drzewne), pellety
    do zakładów produkujących celulozę itp., wykorzystujących surowiec drzewny: drewno okrągłe

Do każdego Klienta podchodzimy elastycznie w indywidualny sposób, gwarantując rozsądne ceny, wysoką jakość obsługi i terminowość dostaw.

Współpracujemy z najlepszymi firmami transportowymi, dostawy do Klientów zapewniamy drogą kolejową (kontenery Innofreight, węglarki) przez najlepszych przewoźników jak również transportem samochodowym pojazdami samowyładowczymi typu walkingfloor.

W naszej ofercie znajdą Państwo zrębki, trocinę , drewno okrągłe, pellet, drewno kominkowe.

Dysponujemy największymi obecnie na rynku maszynami do rozdrabniania materiałów drzewnych tj. rębakami Doppstadt i Bruks oraz posiadamy flotę 30 pojazdów typu  Walkingfloor i Hakowiec oraz 6 maszyn przeładunkowych.

Przedsiębiorstwo MULTON Sp. z o. o. posiada certyfikat FSC® (FSC® C117128).

Certyfikat FSC® gwarantuje , że nasza firma nie prowadzi handlu drewnem pozyskanym w sposób nielegalny, z kradzieży lub z obszarów o szczególnych walorach przyrodniczych.


MULTON Sp. z o. o. prawdopodobnie jako pierwsza firma w Polsce opracowała i wprowadziła System Należytej Staranności zweryfikowany  przez TÜV SÜD Polska Sp. z o.o.