Usługi

Dostarczamy drewno dla energetyki i przemysłu

Częścią naszej oferty jest nie tylko dostarczanie do klientów drewna i pochodnych produktów, lecz też szeroka gama związanych z nim usług.

Zajmujemy się karczowaniem, likwidacją sadów i samosiejek, wycinką oraz zrębkowaniem – profesjonalnie oraz w atrakcyjnych cenach. Usługi zrębkowania wykonujemy zarówno sprzętami ciężkimi, typu Doppstadt DH910, DW-3060, AK-600 Multi, Eggersman Teuton Z55, jak i mniejszymi, mobilnymi rębakami marki Bruks.

Pożądane przez klienta materiały możemy szybko i komfortowo przetransportować. Usługi transportowe naszej firmy również stoją na bardzo wysokim poziomie, a to wszystko dzięki dużemu parkowi pojazdów specjalistycznych – ciągników siodłowych wyposażonych w naczepy typu walkingfloor, oraz ciężarówek przeznaczonych do transportu kontenerów otwartych (tzw. hakowców).

Za sprawą wycinki, karczowania, czy likwidacji sadów i samosiejek można przygotować teren pod nową inwestycję i ponowne wykorzystanie.

Wykonanie wymienionych usług zgodnie z Państwa oczekiwaniami wymaga dużej wiedzy, doświadczenia oraz zastosowania nowoczesnych narzędzi. Szkolimy naszą kadrę oraz inwestujemy w najnowszy sprzęt, aby móc być zawsze do Państwa dyspozycji. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.